Bizness Jaunumi

“VISA” atbalsta darījumu norēķinus ar USDC stablecoin

Mar 31, 2021 < 1 min

“VISA” atbalsta darījumu norēķinus ar USDC stablecoin

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Maksājumu karšu tīkls Visa ir paziņojis, ka darījumus var nokārtot, izmantojot USD Coin (USDC), stablecoin, ko nodrošina Ethereum blokķēde. Crypto.com ir pirmais uzņēmums, kas testē jauno iespēju ar savām “Visa” zīmola kartēm.

USDC ir stabila monēta, kuru līdzdibina Circle un Coinbase un kuru pārvalda centra konsorcijs. Kā norāda nosaukums, USDC ir kriptonauda, kas seko USD vērtībai. Viens USDC vienmēr ir vērts vienu USD – tāpēc nosaukums stablecoin.
Lai pārliecinātos, ka USDC vērtība paliek stabila, USDC partneri katru dienu izsniedz jaunus tokenus bankas kontos USD. Šie konti tiek pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka apgrozībā ir tik daudz USDC, cik šajos kontos ir USD.

Lai gan USDC sākotnēji sāka darboties kā tokens Ethereum blokķēdes augšpusē, USDC atbalsta arī divas citas blokķēdes – Algorand (ALGO) un Stellar (XLM). “Visa” pagaidām ir izvēlējusies koncentrēties uz USDC Ethereum variantu

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Saistīti: “VISA” atbalsta darījumu norēķinus ar USDC stablecoin […]