Blokķēde Ethereum Jaunumi

Etherscan veidotāji palaiž “Ethereum Instant Messenger” – Blockscan tērzēšanas iespēju

Lasīšanas laiks: < 1 minute Tas izmanto Web3 tehnoloģiju, taču tas vēl nav decentralizēts. Jan 26, 2022 < 1 min

Etherscan veidotāji palaiž “Ethereum Instant Messenger” – Blockscan tērzēšanas iespēju

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Kurš saka, ka Ethereum ir paredzēts tikai DeFi un pērtiķu NFT?

Cenšoties paplašināt decentralizēto tehnoloģiju izmantošanas gadījumus: Blockscan komanda, kas izveidoja Etherscan blokķēdes pārlūku, ir izlaidusi Blockscan Chat beta versijā.

Saskaņā Etherscan: “Blockscan Chat ir ziņojumapmaiņas platforma, lai lietotāji varētu vienkārši un nekavējoties nosūtīt viens otram ziņojumus no maka uz maku.” Lai to izmantotu, jums ir jāizveido savienojums ar Ethereum maku, piemēram, MetaMask. Ziņojumu adresāti ar Ethereum adresi saņems paziņojumu, izmantojot bloku pārlūku (lai gan ziņojums nebūs publisks bloku pārlūkā).

Daži cilvēki šo rīku jau neoficiāli dēvē par “Ethereum Instant Messenger” — sava veida AOL Instant Messenger atgriešanos.

Kāpēc tieši jūs vēlaties izmantot Ethereum blokķēdi, lai nosūtītu ziņas, nevis tālruni vai jebkuru citu pieejamo tērzēšanas programmu skaitu? Atbilde varētu būt spēja saglabāt kontroli pār saviem datiem, izmantot pret cenzūru izturīgas platformas vai sazināties, nebaidoties no uzraudzības.

Tomēr tas nav gluži tas, kā jums šķiet. Pakalpojums darbojas Etherscan serveros, un saskaņā ar lietotni ziņojumi netiek glabāti blokķēdē. Īsāk sakot, tam nav decentralizācijas priekšrocību un visi dati/ziņas saglabājas viņu serveros.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments