Blokķēde DeFi Jaunumi

Matter Labs un BitDAO uzsāk 200 miljonu dolāru DAO, lai palaistu zkSync izstrādi

Lasīšanas laiks: 2 minutes Priekšlikums, kas nodēvēts par zkDAO, ir paredzēts, lai palīdzētu Ethereum mērogā plaši izmantot. Jan 27, 2022 2 min

Matter Labs un BitDAO uzsāk 200 miljonu dolāru DAO, lai palaistu zkSync izstrādi

Lasīšanas laiks: 2 minutes

Matter Labs, organizācija, kas ir Ethereum mērogošanas protokola zkSync pamatā, šodien paziņoja, ka tā ir uzsākusi 200 miljonu ASV dolāru DAO, lai palīdzētu paātrināt zkSync ekosistēmas izaugsmi.

Iniciatīva ir iespējama, sadarbojoties ar BitDAO, vienu no lielākajām DAO kasēm DeFi tirgū. Priekšlikums BitDAO izveidot un finansēt zkDAO, kura autori ir Matter Labs un Mirana Ventures, tika pieņemts 2022. gada 27. janvārī.

200 miljoni USD zkSync, lai atbalstītu Ethereum attīstību

Paziņojumā presei, kas kopīgota ar CryptoSlate, Matter Labs teica, ka zkDAO izmantos 200 miljonu ASV dolāru fondu, lai ieguldītu sabiedriskajos precēs un infrastruktūrā, piešķirtu dotācijas pētniecībai un attīstībai, kā arī atbalstītu spēcīgu drošības praksi un sistēmas.

DAO arī piešķirs daļu līdzekļu, lai atbalstītu citas organizācijas, kas strādā ar DeFi, NFT, blokķēdes spēlēm, maksājumiem, privātumu, savietojamību, oracle, datu pārvaldību, datu analīzi, failu glabāšanu, digitālo identitāti un sociālajiem tīkliem.

Džonatans Alens, Mirana Ventures vadītājs un BitDAO līdzstrādnieks, sacīja, ka priekšlikums ne tikai dos labumu plašākam Ethereum mērogošanas centieniem, bet arī nodrošinās milzīgu vērtību BitDAO ekosistēmai.

Jaunu dalībnieku piesaiste, lai iesaistītos pārvaldībā un BitDAO vērtības radīšanā, ļaus organizācijai kļūt par Web3 galveno koordinācijas slāni.

zkSync ir uz vērtībām balstīts projekts, kas radies no misijas uzlabot pasaules brīvību, paātrinot publisko blokķēžu masveida ieviešanu.

sacīja Marko Kora, Matter Labs biznesa attīstības vadītājs.

Par zkDAO finansēšanu ir nodoti vairāk nekā 171,5 miljoni balsu, un priekšlikums tika pieņemts 27. janvārī.

Matter Labs pastāstīja CryptoSlate, ka viņi vēlas pozicionēt zkSync kā vadošo nulles zināšanu (Zk) mērogošanas spēku Ethereum ekosistēmā. Izmantojot zkDAO, risinājums ieviesīs lietotāja vadītu, vietējo un atvērtā koda pieeju, lai risinātu vienu no lielākajām problēmām, ar ko saskaras blokķēdes ieviešana, — mērogojamību.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments