Blokķēde Jaunumi

Algorand maku MyAlgo pārsteidza 9,6 miljonu ASV dolāru ekspluatācija

Lasīšanas laiks: < 1 minute MyAlgo, kriptovalūtu maks Algorand blokķēdes protokolā, ieteica lietotājiem izņemt līdzekļus, ir zināms, ka ir ietekmēti 25 lietotāju maki. Feb 28, 2023 < 1 min

Algorand maku MyAlgo pārsteidza 9,6 miljonu ASV dolāru ekspluatācija

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Algorand tehniskais direktors Džons Vudss sacīja, ka ir ietekmēti 25 maki.

MyAlgo, kriptovalūtu maks Algorand blokķēdes protokolā, ieteica lietotājiem izņemt līdzekļus.

Blokķēdes noziedzīgo līdzekļu izmekletājs ZachXBT paziņoja, ka nozagti 19,5 miljoni ALGO un 3,5 miljoni USDC 9,6 miljonu ASV dolāru vērtībā, centralizētā birža ChangeNow iesaldējusi 1,5 miljonus dolāru.

“Mēs iesakām visiem lietotājiem izņemt visus MyAlgo saglabātos līdzekļus no Mnemonic makiem,”

MyAlgo apstiprināja tviterī.

Algorand tehniskais direktors Džons Vudss (John Woods) sacīja, ka ir ietekmēti 25 maki un ka ekspluatācija “nav Algorand protokola vai SDK pamatā esošas problēmas rezultāts.”

Saistīti: Kāpēc ir svarīga kriptovalūtu decentralizācija?

Vudss piebilda, ka publicēs skaidrojošu videoklipu, tiklīdz hakeru uzlaušanas izmeklēšana būs pabeigta. MyAlgo paziņoja, ka tas nezina, kāds ir galvenais vainas cēlonis.

Pēc hakeru uzlaušanas žetona (ALGO) cena pēdējo 24 stundu laikā ir samazinājusies par 1,05%, saskaņā ar CoinDesk datiem tā cena ir 0,25 $.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments