Altcoins Jaunumi Politika & Regulas

Amerikas Banka: Solana varētu kļūt par digitālo aktīvu pasaules vīzu

Lasīšanas laiks: < 1 minute Solana un citas blokķēdes laika gaitā var pārņemt tirgus daļu no Ethereum, teikts bankas pētījuma piezīmē. Jan 24, 2022 < 1 min

Amerikas Banka: Solana varētu kļūt par digitālo aktīvu pasaules vīzu

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Solana blokķēde varētu kļūt par “digitālo aktīvu ekosistēmas vīzu”, jo tā koncentrējas uz mērogojamību, zemām transakciju maksām un lietošanas vienkāršību.

Bank of America teica klientiem pētījuma piezīmē pēc Solana fonda dalībnieces Lilijas Liu uzņemšanas.

Kopš darbības uzsākšanas 2020. gadā Solana ir piedzīvojusi spēcīgu pielāgošanos. Ir bijuši vairāk nekā 50 miljardu darījumu (Visa, globālais maksājumu gigants, kas apstrādāja 164,7 miljardus darījumu gadā, kas beidzās 30. septembrī), tā kopējā vērtība ir bloķēta vairāk nekā 11 miljardu dolāru apmērā, un tā ir bijusi izmantoti, lai kaltu (mintotu) vairāk nekā 5,7 miljonus neaizvietojamu žetonu (NFT), otrdien publicētajā piezīmē rakstīja analītiķis Alkešs Šahs.

Solana ir optimizēta patērētāju lietošanas gadījumiem, piemēram, mikromaksājumiem un spēlēm.

norādija banka.

Solana prioritāte ir mērogojamība, taču salīdzinoši mazāk decentralizētai un drošai blokķēdei ir kompromisi, ko ilustrē vairākas tīkla veiktspējas problēmas kopš pirmsākumiem, Ethereum prioritāte ir decentralizācija un drošība, taču uz mērogojamības rēķina, kas ir izraisījis tīkla pārslodzes periodus un darījumu maksas, kas dažkārt pārsniedz nosūtītā darījuma vērtību.

sacīja Šahs

Bank of America sacīja, ka Solana un citas blokķēdes laika gaitā varētu iegūt tirgus daļu no Ethereum un sāks atšķirties, izmantojot lietotāju preferences un izstrādātāju interesi ap tām.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments