Jaunumi Politika & Regulas

Baidena administrācija jau februārī izdos izpildrīkojumu par kriptovalūtu

Lasīšanas laiks: < 1 minute Direktīva pieprasīs federālajām aģentūrām noteikt riskus un iespējas, ko rada digitālie aktīvi. Jan 24, 2022 < 1 min

Baidena administrācija jau februārī izdos izpildrīkojumu par kriptovalūtu

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Baidena administrācija gatavo izpildrakstu, kas tiks izdots jau nākamajā mēnesī, kurā tiks izklāstīta visaptveroša valdības stratēģija attiecībā uz kriptovalūtām un lūgts federālajām aģentūrām noteikt savus riskus un iespējas, piektdien ziņoja Bloomberg, atsaucoties uz nenosauktiem avotiem.

  • Saskaņā ar direktīvu Baltajam namam būtu galvenā loma, pārraugot centienus noteikt politiku un regulēt digitālos aktīvus, ziņo Bloomberg.
  • Federālās aģentūras jau gadiem ilgi ir pētījušas digitālo aktīvu nozari vai tās sniedz regulējuma norādījumus.
  • Valūtas kontroliera birojs (OCC), Vērtspapīru un biržu komisija un fjūčeru tirdzniecības komisija ir izdevusi norādījumu vēstules, neoficiālus paziņojumus un publisku noteikumu izstrādes centienus, lai noteiktu, kā dažādiem kriptovalūtu nozares aspektiem jāatbilst federālajiem likumiem. Taču šie centieni nav saskaņoti ne vienā dokumentā, ne vienā aģentūrā.
  • Baidena administrācijas augstākās amatpersonas ir tikušās vairākas reizes, lai apspriestu direktīvu, kas tuvāko nedēļu laikā tiks iesniegta prezidentam, ziņo Bloomberg.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments