Bizness Jaunumi

Ether.Fi piesaista 5,3 milj. ASV dolāru finansējumu, lai veicinātu decentralizētu steikingu

Lasīšanas laiks: < 1 minute Likvīdo likmju protokols Ether.Fi piesaistīja 5,3 miljonus ASV dolāru, ko vadīja uzņēmumi North Island Ventures un Chapter One. Feb 28, 2023 < 1 min

Ether.Fi piesaista 5,3 milj. ASV dolāru finansējumu, lai veicinātu decentralizētu steikingu

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Likvīdo likmju protokols Ether.Fi piesaistīja 5,3 miljonus ASV dolāru, ko vadīja uzņēmumi North Island Ventures un Chapter One.

Šajā kārtā, kas noslēdzās šomēnes pēc tam, kad piesaistes process sākās šā gada sākumā, piedalījās 35 investori, intervijā The Block sacīja dibinātājs Maiks Silagadze. Citi iesaistītie investori ir Node Capital, Arrington Capital, Maelstrom, Version One Ventures un Purpose Investments.

Silagadze, kurš iepriekš bija viens no izglītības tehnoloģiju uzņēmuma Top Hat dibinātājiem, 2021. gadā nolēma apmainīties ar mācību programmu izstrādi pret kriptovalūtu, lai vadītu ētera likmju fondu ar nosaukumu Gadze Finance.

“Patiesībā es biju investējis un, šķiet, jūs zināt, spēlējos ar kriptovalūtu telpu kopš 2011. gada, es domāju, burtiski pirms vēl bija jebkādas biržas,”

viņš teica intervijā The Block.

Viņa nākamā uzņēmuma Ether.Fi mērķis ir izveidot decentralizētu bezkonkursijas likmju veidošanas risinājumu. Protokols ļauj stakeriem saglabāt kontroli pār savām atslēgām, deleģējot validatora darbību mezgla operatoram, teikts paziņojumā par finansējuma piešķiršanu. Silagadze teica, ka lielākā daļa pašreizējo pakalpojumu sniedzēju ir aizbildnieciski un centralizēti.

Ethereum stakeriem, kas izmanto Ether.Fi, tiek piešķirta arī katra ģenerētā validatora NFT reprezentācija. Šie NFT ļauj uzglabāt metadatus, kurus Ether.Fi cer, ka izstrādātāji izmantos, lai izveidotu turpmāku stakeru infrastruktūru.

Saistīti: Ethereum iegūst jauninātu mērogošanas testtīklu — un tas patiesībā ir gadus pirms grafika

Finansējums tiks izmantots, lai algotu vairāk inženieru komandai un veidotu papildu partnerības papildus pašreizējām attiecībām ar tādiem mezglu operatoriem kā Kiln un Finoa. Protokolu plānots sākt izmantot 4. martā ETHDenverā (ETHDenver ir pasaulē lielākais un ilgākais Ethereum #BUIDLathon pasākums).

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments