Bizness Jaunumi

FTX un BlockFi bankroti biedē Visa un Mastercard

Lasīšanas laiks: < 1 minute Maksājumu apstrādātāji Mastercard un Visa apgalvo, ka neplāno mainīt savas kriptotehnoloģiju stratēģijas, neraugoties uz to, ka pēc vairāku ievērojamu uzņēmumu sabrukuma tiek atlikta jaunu attiecību veidošana šajā nozarē. Feb 28, 2023 < 1 min

FTX un BlockFi bankroti biedē Visa un Mastercard

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Maksājumu apstrādātāji Mastercard un Visa apgalvo, ka neplāno mainīt savas kriptotehnoloģiju stratēģijas, neraugoties uz to, ka pēc vairāku ievērojamu uzņēmumu sabrukuma tiek atlikta jaunu attiecību veidošana šajā nozarē.

Kā ziņo Reuters, iespaidīgās uzņēmumu, tostarp FTX un BlockFi, implozijas ir likušas finanšu gigantiem nobremzēt vairākus ar kriptovalūtu saistītus produktus un pakalpojumus. Saskaņā ar anonīmiem avotiem, kas ir tuvu šim jautājumam, kavējumi paliks spēkā, “līdz tirgus apstākļi un regulatīvā vide uzlabosies”.

Pagājušajā gadā ticība kriptotehnoloģiju tirgiem tika nopietni iedragāta, ņemot vērā virkni uzņēmumu bankrotu un plaši izskanējušos regulatīvo ierobežojumu.

“Nesenās plaši izskanējušās neveiksmes kriptonozarē ir svarīgs atgādinājums, ka mums vēl ir tāls ceļš ejams, līdz kriptovalūta kļūs par daļu no galvenajiem maksājumiem un finanšu pakalpojumiem,”

sacīja Visa pārstāvis.

Viņi piebilda, ka šis nesenais lēmums neietekmē uzņēmuma kriptogrāfijas stratēģiju.

Tāpat Mastercard aģentūrai Reuters norādīja: “Mūsu centieni joprojām ir vērsti uz blokķēdes pamattehnoloģiju un to, kā to var izmantot, lai palīdzētu risināt pašreizējās problēmas un izveidotu efektīvākas sistēmas.”

Saistīti: “VISA” atbalsta darījumu norēķinus ar USDC stablecoin

Šķiet, ka kriptogrāfija zaudē savu spīdumu

Vēl pavisam nesen kriptovalūta starp karšu un maksājumu uzņēmumiem bija viena no populārākajām.

Patiešām, pirms šīs nesenās atkāpšanās vairāki lielākie nozares dalībnieki bija paziņojuši par spožām partnerattiecībām ar kriptovalūtu uzņēmumiem. To vidū bija Nexo un Mastercard, kas plānoja pasaulē pirmo ar kriptovalūtām nodrošināto maksājumu karti, un kriptovalūtu maksājumu platforma Wirex, kas noslēdza ilgtermiņa globālu partnerību ar Visa.

Tomēr kopš tā laika Visa ne tikai ir pieņēmusi šo jauno piesardzīgo pieeju, bet arī ir atsaukusi savu kredītkaršu partnerību ar Sema Bankmana-Frīda tagad bankrotējušo FTX. Izskatās, ka American Express sekos šim piemēram, un ir paziņojusi, ka tuvākajā laikā tā “neuzskata, ka kriptovalūta aizstās tās pamatpakalpojumus”.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments