Jaunumi Politika & Regulas

Krievijas Finanšu ministrijas amatpersona aicina ieviest kriptovalūtu regulējumu, nevis ierobežojumus

Lasīšanas laiks: < 1 minute Krievijas Finanšu ministrijas ierēdnis Ivans Čebeskovs iebilst pret ierosināto kriptovalūtu operāciju aizliegumu Krievijā. Jan 25, 2022 < 1 min

Krievijas Finanšu ministrijas amatpersona aicina ieviest kriptovalūtu regulējumu, nevis ierobežojumus

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Pārsteidzošajos komentāros, ko izteica Krievijas finanšu politikas direktors, Krievija varētu mīkstināt savu nostāju pret kriptovalūtu. Finanšu ministrijas direktors Ivans Čebeskovs ir izteicies par atbalstu kriptovalūtu regulēšanai, nevis aizliegumam.

Viņa atbalsts ir atbilde uz Krievijas centrālās bankas ierosinājumu pilnībā aizliegt kriptovalūtu ieguvi un tirdzniecību.

Pēc Čebeskova domām, kriptovalūtu operāciju un ieguves aizliegšana novedīs pie valsts atpalicības no pasaules tehnoloģiju nozares. Tā vietā ministrs ierosināja regulēt kriptovalūtas:

Mums ir jādod iespēja šīm tehnoloģijām attīstīties. Šajā sakarā Finanšu ministrija aktīvi iesaistās likumdošanas iniciatīvu izstrādē šī tirgus regulēšanas ziņā.

sacīja Ivans Čebeskovs

Komentāri tika izteikti RBC kriptovalūtu konferences laikā, kas notika otrdien. Čebeskovs sacīja, ka Krievijas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumu digitālo līdzekļu regulējumam un gaida valdības nostāju šajā jautājumā.

Pirms darba Kremlī Čebeskovam bija produktīva karjera Krievijas un Eiropas investīciju bankās. Viņš bija students Teksasas štatā, kas atbalsta bitkoinu, un agrāk ir izteicies par labu digitālajām valūtām.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments