Bizness Jaunumi

Ripple galvenais partneris Japānā: SBI, iegādājas kriptoaizdevēju platformu HashHub

Lasīšanas laiks: < 1 minute SBI ieiet kripto aizdevumu biznesā pēc kriptoizdevēju patformas HashHub iegādes. Feb 28, 2023 < 1 min

Ripple galvenais partneris Japānā: SBI, iegādājas kriptoaizdevēju platformu HashHub

Lasīšanas laiks: < 1 minute

SBI ieiet kripto aizdevumu biznesā pēc kriptoizdevēju patformas HashHub iegādes.

Japānas finanšu milzis un Ripple galvenais partneris reģionā, SBI ir paziņojis par 100% kriptogrāfijas uzņēmuma HashHub akciju iegādi. Uzņēmums aktīvi darbojas kriptoaktīvu aizdevumu jomā, kā arī veic pētniecības aktivitātes saistībā ar jauno digitālo ekonomiku un jo īpaši blokķēdēm.

Saskaņā ar paziņojumu, SBI plāno pārveidot HashHub par savu konsolidēto meitasuzņēmumu. Kā galvenie iegādes mērķi tiek minēti divi. Pirmais ir pievienot vērtību HashHub pētniecības biznesam, ņemot vērā pieaugošo korporatīvo klientu pieplūdumu. Otrais mērķis ir panākt atbilstību un palielināt kriptovalūtu aizdevumu pakalpojuma drošību.

Iegādājoties HashHub, SBI papildina savu jau tā apjomīgo kriptoportfeli. Pašlaik Japānas finanšu milzis pārvalda kriptovalūtu biržu un maku, izmantojot SBI VC Trade, kriptovalūtu apmaiņas pakalpojumu Bitpoint Japan un NFT tirgu SBINFT.

SBI saistība ar Ripple

Tajā pašā laikā SBI joprojām ir galvenais un, iespējams, lielākais Ripple partneris Āzijā. Atgādināsim, ka pašreizējais holdinga vadītājs Jošitaka Kitao jau kādu laiku ir kriptogrāfijas uzņēmuma valdes loceklis.

Pašas struktūras regulāri stiprina savstarpējās partnerattiecības. Jaunākais piemērs bija jauna Japānas un Taizemes maksājumu koridora izveide ar Ripple un SBI Remit pagājušā gada augustā.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments