Jaunumi NFTs

Yuga Labs uzsāks mākslas kolekciju uz Bitcoin

Lasīšanas laiks: < 1 minute Studija Yuga Labs vēlas izmantot Bitcoin Ordinals trakumu. Feb 28, 2023 < 1 min

Yuga Labs uzsāks mākslas kolekciju uz Bitcoin

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Studija Bored Ape Yacht Club vēlas izmantot Bitcoin Ordinals trakumu.

Ordinals ažiotāža izplatās – un NFT gigants Yuga Labs vēlas ielekt šajā vilcienā. Tagad studija vēlas uzsākt ģeneratīvās mākslas kolekcijas pārdošanu uz Bitcoin.

Atkāpšanās no gaidītā

Yuga Labs paplašina savu darbību ar Bitcoin.

Studija, kas ir slavenās NFT kolekcijas Bored Are Yacht Club autors, vakar bloga ierakstā paziņoja, ka tā sāks jaunu NFT kolekciju uz Bitcoin ķēdēs.

Projekts ar nosaukumu Twelvefold tika raksturots kā 300 gabalu eksperimentāla ģeneratīvās mākslas kolekcija. Yuga Labs norādīja, ka tā izmantos Bitcoin Ordinal protokolu, lai ierakstītu mākslu uz atsevišķiem satoshis, padarot katru no tiem unikālu. Satoshi ir viena bitkoina zemākā nominālvērtība; katrā bitkoinā ir 100 miljoni satoši.

Yuga Labs paziņoja, ka ģeneratīvās mākslas kolekcija pētīs “satoshi raksturīgās attiecības starp laiku, matemātiku un mainīgumu”. Tā arī paskaidroja, ka Twelvefold dizains kalpos kā vizuāla alegorija Bitcoin datu kartogrāfijai, kurā augsti renderēti 3D elementi mīsies ar roku zīmētiem elementiem.

“Visas šīs izvēles ir atkāpšanās no tā, kas tiek gaidīts no Yuga,” raksta Yuga Labs līdzdibinātājs Gregs Solano. “Bet, ziniet. “Sūda darīt sagaidāmās lietas.”

Studija tviterī paziņoja, ka kolekciju izsolīs līdz nedēļas beigām un ka paziņojums ar izsoles informāciju un precīzu laiku tiks izsludināts 24 stundas iepriekš.

Kas īsti ir Yuga Labs?

Yuga Labs ir veiksmīgākais NFT uzņēmums pasaulē. Studija radīja tādu kolekciju kā Bored Ape Yacht Club, Mutant Ape Yacht Club un Otherdeeds no Otherside; pagājušā gada martā tā arī iegādājās CryptoPunks un Meebits no konkurējošās studijas Larva Labs.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments