Blokķēde Jaunumi Preses Relīzes

Binance izveido pasaulē pirmo Web3 jaunuzņēmumu metaversa sacensību šovu – Build The Block

Lasīšanas laiks: 2 minutes Pasaulē vadošais blokķēdes un kriptovalūtu infrastruktūras nodrošinātājs Binance radījis jauna izklaides formāta sacensību šovu jaunuzņēmumiem – Build The Block. Visas jaunā šova epizodes pilnībā norisināsies metaversā, kur divpadsmit jaunuzņēmumi sacentīsies par Binance Labs investīciju balvu savu projektu realizācijai. Mai 11, 2023 2 min

Binance izveido pasaulē pirmo Web3 jaunuzņēmumu metaversa sacensību šovu – Build The Block

Lasīšanas laiks: 2 minutes

Pasaulē vadošais blokķēdes un kriptovalūtu infrastruktūras nodrošinātājs Binance radījis jauna izklaides formāta sacensību šovu jaunuzņēmumiem – Build The Block. Visas jaunā šova epizodes pilnībā norisināsies metaversā, kur divpadsmit jaunuzņēmumi sacentīsies par Binance Labs investīciju balvu savu projektu realizācijai.

Build The Block ir Binance jaunākais novatoriskais eksperiments un pirmais metaversa investīciju piesaistes sacensību šovs jaunuzņēmumiem. Šī programma jau ir izraisījusi lielu jaunuzņēmumu un blokķēdes infrastruktūras veidotāju interesi, mudinot viņus demonstrēt savus Web3 projektus. Mēs ceram, ka šī jaunā platforma veicinās inovācijas un citu jaunuzņēmumu aktīvu iesaistīšanos Web3 projektos. Mēs ticam metaversa un blokķēdes tehnoloģiju potenciālam un tāpēc turpināsim iedvesmot uzņēmējus kopīgi veidot jaunā interneta nākotni.

uzsver Binance līdzdibinātājs un Binance Labs vadītājs Ji He (Yi He).

Divpadsmit metaversa sacensību šova dalībnieki tika atlasīti kopumā no vairāk nekā 900 pieteikumiem, un tie sacentīsies tiešraidē virtuālās studijas auditorijas un žūrijas priekšā. Sacensību šovs sākot no 12. maija katru otrdienu un piektdienu tiks pārraidīts Binance YouTube kanālā un Binance Live pulksten 14:00 (GMT). Sacensību šova fināls tiks pārraidīts piektdien, 2. jūnijā, ekskluzīvi Binance Live.

Sacensību žūriju veidos Binance līdzdibinātājs un Binance Labs vadītājs Ji He , Binance galvenais biznesa vadītājs Jibo Lings (Yibo Ling), Coin Bureau līdzdibinātājs Gajs Tērners (Guy Turner), Pasaules ekonomikas foruma Kripto ilgtspējības koalīcijas loceklis un Gitcoin līdzekļu vākšanas un partnerības vadītājs Azīms Hans (Azeem Khan), Animoca Brands izpilddirektors un Animoca Capital partneris Robby Jungs (Robby Yung). Šovu vadīs Asia’s Got Talent vadītājs Džastins Bretons (Justin Bretton).

Šovā sacentīsies divpadsmit jaunuzņēmumi:

Mind Network: decentralizēts, augstu veiktspēju un privātumu nodrošinošs datu glabāšanas tīkls.

Kryptoskatt: vienas pieturas aģentūras pakalpojumu nodrošinātājs visām Web3 finanšu vajadzībām (grāmatvedība, portfeļa pārvaldība, nodokļu atskaites).

Sandbags Protocol: platforma, kas palīdz uzņēmumiem aizsargāt blokķēdēs esošos klientu aktīvus no zaudējumiem.

Wallet Guard: Web3 transakciju aizsardzības programma, kas aizsargā elektroniskos makus pret pikšķerēšanas mēģinājumiem.

Ontropy: blokķēdes platforma, kas palīdz lietotājiem autentificēt datus, samazinot darījumu izmaksas par līdz pat 80% ar 3x ātrumu.

Hana: blokķēdes drošības risinājums privātu maksājumu veikšanai lietotnēs un uzņēmumos.

PIP: Web3 maksājumu uzņēmums ar mērķi paātrināt starptautiskos mikromaksājumus. Tā misija ir atvieglot privātpersonām maksājumu veikšanu un saņemšanu Web3 ekosistēmā.

The Harvest: trešās personas šaušanas spēle, kas veidota cīņai starp četrām komandām, katrā pa trijiem spēlētājiem, nodrošinot spēlētājiem iespēju kombinēt gan Web2, gan Web3 varoņu mantas.

Notebook Labs: platformas nodrošinātājs saderīgas Zini Savu Klientu (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) infrastruktūras integrēšanai decentralizēto finanšu (DeFi) projektos.

zkPass: privātumu saglabājošs identitātes protokols, kas lietotājiem palīdz autentificēt datus, neizpaužot nekādu personas privātuma informāciju.

Bracket Labs: nodrošina platformu, kas palīdz biržu treideriem izmantot tirgus nepastāvības strauji mainīgos tirgus apstākļos.

DappOS: uzņēmums, kas koncentrējas uz tādu risinājumu radīšanu, kas uzlabo Web3 lietojumprogrammu lietojamību un pieejamību.

Jaunā sacensību šova Build The Block veidotāji ir Binance Web3 metaversa radošā studija Binance Studio. Šova sērijas tiek veidotas sadarbībā ar Web3 virtuālo cilvēku avataru tehnoloģisko risinājumu nodrošinātāju Lifeform.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments