Bizness Jaunumi Preses Relīzes

Colizeum piesaista 8,4 miljonus dolāru no atpazīstamiem investoriem, komandai pievienojas Dota leģenda Šenu Vu

Lasīšanas laiks: 3 minutes Colizeum ir SDK un eko-sistēma mobilo spēļu izstrādātājiem, lai ieviestu tokenizētus spēļu režīmus un P2E ekonomiku bez priekšzināšanām blokķēdes izstrādē. Spēļu izstrādātāji varēs pievienot tokenizēto spēļu režīma monetizāciju papildus esošajai, tradicionālajai monetizācijai vai izveidot spēles uz blokķēdi. Jan 26, 2022 3 min

Colizeum piesaista 8,4 miljonus dolāru no atpazīstamiem investoriem, komandai pievienojas Dota leģenda Šenu Vu

Lasīšanas laiks: 3 minutes

Notikumi strauji virzās uz priekšu saistībā ar Colizeum — mobilo spēļu izstrādātājiem paredzētu eko-sistēmu, lai ieviestu tokenizētus spēļu režīmus un play-to-earn (P2E) mehāniku. Kā programmatūras izstrādes komplekta (SDK) risinājums ikviens spēļu izstrādātājs var integrēt šīs funkcijas neatkarīgi no zināšanām par blokķēdes izstrādi. Spēļu izstrādātāji var arī apvienot monetizācijas iespējas, tostarp esošos modeļus, ar tokenizētiem spēles režīmiem un pārvērst savu esošo spēli – blokķēdes P2E modelī.

Colizeum vīzija ir piesaistījusi vairāku atpazīstamu blokķēdes investoru uzmanību. Neseno projekta līdzekļu vākšanas kārtu par USD 8,4 miljoniem vadīja Deribit, SevenX Ventures, Axia8, LD Capital un Genblock Capital. Citi dalībnieki bija TPS Capital, Momentum 6, DWeb3, X21 Digital, Profluent Ventures, Good Games Guild, CRT Capital, AU21 Capital, Pluto Digital, Basics Capital un Tokenomik.

Turklāt Colizeum savā komandā uzņem vienu no pasaulē visvairāk apbalvotajiem “Defense of the Ancients” (Dota) spēlētājiem: Sheng Wu. Pievienojoties komandai ar savām zināšanām, videospēļu nozarē, tiks pievērsta lielāka uzmanība tam, ko Colizeum var piedāvāt esošajiem un topošajiem mobilo spēļu izstrādātājiem.

Colizeum komanda, kas dibināta 2021. gadā, apvieno daudzu gadu pieredzi mobilo spēļu jomā ar pieredzi kriptovalūtu un blokķēdes pasaulē. Komanda ir nodibinājusi Beetroot Lab un atzīmējusi ievērojamus panākumus un balvas par produktiem, tostarp Dystopia: Contest of Heroes.

Šī projekta milzīgie pētījumi un izstrāde tiek veikti sešus mēnešus, un komanda pašlaik veic sarunas ar noteiktiem spēļu izstrādātājiem, kas ievieš savas mobilās spēles, tiklīdz Colizeum SDK ir sasniedzis beta stadiju.

Pagājušais gads mobilo spēļu industrijā ienesa būtiskas izmaiņas, kas lika jebkura lieluma spēļu izstrādātājiem atklāt jaunas monetizācijas metodes un lietotāju pievienošanās taktikas, lai turpinātu konkurēt esošajā tirgū. Mūsu misija ir izveidot rīku komplektu, kas ļauj jebkuram tradicionālajam spēļu izstrādātājam paplašināt spēļu monetizācijas metodes, ieviešot tokenizētos spēļu režīmus un P2E (play-to-earn ekonomiku savās esošajās un turpmākajās spēlēs, un tajā pašā laikā atvērt jaunus spēļu tirgus.

Mēs lepojamies, ka varam uzlabot augošo spēļu izstrādes kopienu un piedāvāt rīku komplektu, kas palīdzēs izstrādātājiem koncentrēties uz to, ko viņi prot vislabāk — lielisku spēļu veidošanu. Visa Colizeum komanda ir pagodināta, ka Colizeum atbalsta izcili nozares profesionāļi un milzīgas kopienas, kas palīdz mums izveidot produktu un ir palīdzējušas mums izvirzīt projekta ambīcijas pavisam citā līmenī.

sacīja Dāvis Ziediņš – Colizeum līdzdibinātājs

Tokenomik uzskata Colizeum par lielisku starpnieku plašajam neatstājamo marķieri (NFT) un P2E spēļu multiverse segmentam, kas turpina eksponenciāli paplašināties, padarot arvien grūtāk identificēt ilgtermiņa populāras spēļu platformas.

Colizeum, izmantojot savu blokķēdi orientēto spēļu izstrādes rīku komplektu (SDK), piedāvā lielisku makro līmeņa sadarbības iespēju ar saviem klasē vadošajiem moduļu spēļu veidošanas rīkiem, kas jau ir piesaistījuši ekosistēmā dažus no labākajiem izstrādātājiem savā pulkā. Mēs esam priecīgi būt agrīni sadarbības partneri šajā fantastiskajā projektā, kuru dibināja pieredzējusi vadība un uz attīstību vērsta komanda.

teica Maikls Svens – Tokenomik rīkotājdirektors

Informācija par Colizeum

Colizeum ir SDK un eko-sistēma mobilo spēļu izstrādātājiem, lai ieviestu tokenizētus spēļu režīmus un P2E ekonomiku bez priekšzināšanām blokķēdes izstrādē. Spēļu izstrādātāji varēs pievienot tokenizēto spēļu režīma monetizāciju papildus esošajai, tradicionālajai monetizācijai vai izveidot spēles uz blokķēdi.

Uzņēmums Colizeum plāno, ka Beetroot Labs izstrādātās spēles būs pirmās Colizeum ekosistēmā, kas pārbaudīs visas SDK funkcijas un ekonomijas, pirms šis risinājums tiek piedāvāts trešo pušu izstrādātājiem. Tomēr Colizeum jau veic sarunas ar vairākiem augstu līmeņa mobilo spēļu izstrādātājiem, kuri vēlas pievienoties un sākt testēt SDK.

Ar vairāk nekā astoņu gadu pieredzi spēļu izstrādē Colizeum komanda zina galvenos sāpju punktus spēļu izstrādātājiem. Blokķēdes ir kļuvušas par svētību — spēļu izstrādātāji beidzot var gūt peļņu no trešā līmeņa tirgiem, vienlaikus atrodoties tradicionālajos mobilo lietotņu veikalos.

Kad mobilo spēļu izstrādātāji ievieš Colizeum SDK — process, kas ilgst dažas dienas atkarībā no katras spēles sarežģītības, spēļu izstrādātāji var sākt veidot blokķēdes balstītus spēļu režīmus un ieviest patiesu P2E ekonomiju.

Mājaslapa | Discord serveris | Telegram kanāls | Twitter | Medium | Pitch Deck | Whitepaper

Colizeum Airdrop

Par godu Colizeum projekta uzsākšanai, Colizeum dāvina $5000 vērtus $ZEUM žetonus 50 uzvarētājiem!

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments