Altcoins Jaunumi Preses Relīzes

Fintelum paziņo par kopfinansējuma piesaisti projektam – Colizeum ($ZEUM)

Lasīšanas laiks: 2 minutes Colizeum Play-to-Earn modeļa izstrādes mērķis ir savienot visus spēļu izstrādātājus un spēlētājus vienā platformā. Jauninājumi, kā izstrādātāji gūst peļņu no savām spēlēm, vienlaikus ļaujot spēlētājiem nopelnīt par spēļu spēlēšanai pavadīto laiku. Izstrādātāji sacenšas par spēlētāju uzmanību, un ilgtermiņā tas veido veselīgu konkurenci starp izstrādātājiem, kā rezultātā palielinās kvalitāte un augstāka kopējā vērtība.

Okt 30, 2021 2 min

Fintelum paziņo par kopfinansējuma piesaisti projektam – Colizeum ($ZEUM)

Lasīšanas laiks: 2 minutes

Colizeum (ZEUM) projekts piesaistījis 5 miljonu USDC finansējumu (private seed) un plāno piešķirt daļu no bloķētajiem tokeniem turpmākai projektu attīstībai: Sākotnējai decentralizēto apmaiņas (DEX) piedāvājumiem (IDO).

Decentralizētas, uz blokķēdes balstītas spēles kā risinājums
Pašreizējā spēļu industrija dod priekšroku daudziem starpniekiem par augstām izmaksām gan spēļu izstrādātājiem, gan spēļu patērētājiem. Colizeum komanda ir atklājusi virkni sistēmisku neefektivitāti, ko var novērst, piedāvājot decentralizētu programmatūras izstrādes komplektu (SDK), lai atgrieztu tiesības spēļu izstrādātājiem. Uz stimuliem balstītas monetizācijas stratēģijas, piemēram, spēļu turnīri, lai nopelnītu, kur spēlētāji savāc īpašus spēles priekšmetus.

“Var izveidot decentralizētus starpreklāmas tīklus un ekonomiski pamatotas stimulu struktūras, lai atdotu tiesības tiem fundamentālajiem dalībniekiem, kas veido mobilo spēļu telpu”, Edgars Vecozoliņš, izpilddirektors.

Līdzekļu izlietojums
ZEUM tokenu pārdošanas ieņēmumi ļaus komandai nodrošināt plānoto decentralizēto tīklu un sasniegt plašāku spēļu izstrādātāju kopienu. Colizeum Play-to-Earn modeļa izstrādes mērķis ir savienot visus spēļu izstrādātājus un spēlētājus vienā platformā. Jauninājumi, kā izstrādātāji gūst peļņu no savām spēlēm, vienlaikus ļaujot spēlētājiem nopelnīt par spēļu spēlēšanai pavadīto laiku. Izstrādātāji sacenšas par spēlētāju uzmanību, un ilgtermiņā tas veido veselīgu konkurenci starp izstrādātājiem, kā rezultātā palielinās kvalitāte un augstāka kopējā vērtība.

Komanda
Colizeum komanda ir Beetroot Lab LLC mobilās spēles Dystopia izstrādātāji – 2014. gadā dibināts privāts uzņēmums (Rīga, Latvija), kas specializējas mobilo spēļu izstrādes un publicēšanas jomā iOS un Android platformām.

ZEUM Tokenu piedāvājums
Colizeum plāno privātu stratēģisku ZEUM tokenu pārdošanu Fintelum tokenu platformā, piedāvājot 50 000 000 $ZEUM tokenu vai līdz tiek savākts kopējais prasītais finansējums – 3 475 000 USDC apmērā.

ZEUM ir patēriņa (utility) virtuālais aktīvs ar kopējo piedāvājumu 1 000 000 000 tokenu vienību, kur ZEUM 200 000 000 tokenu jau ir pārdoti privātā sēklu kārtā (seed round) un papildu 50 000 000 būs pieejami privātā stratēģiskā kārtā. Visiem tokeniem ir bloķēšanas periodi, un kopumā sākotnēji būs pieejami 5,23% no visiem žetoniem. Sākuma kārtas tokeniem ir 5% sākotnējā atbloķēšana, privātajiem kārtas tokeniem ir 7,5% sākotnējā atbloķēšana un stratēģiskās kārtas tokeniem būs 10% atbloķēšana. Atlikušie bloķēšanas periodi pakāpeniski beigsies nākamo 24 mēnešu periodā.

ZEUM tokens tiks piedāvāts, izmantojot privātu piekļuvi Fintelum tokenizācijas platformā saskaņā ar KYC un AML prasībām un projekta piedāvājuma dokumentāciju. Atjauninātā dokumentācija tiks publicēta pirms pārdošanas sākuma, kas paredzēts 2021. gada oktobrī.

Privātā stratēģiskā pārdošana tiek plānota trīs cenu līmeņos:
$ZEUM 10 000 000 tokeni tiks piedāvāti par USDC 0,072
$ZEUM 15 000 000 tokeni tiks piedāvāti par USDC 0,073
$ZEUM 15 000 000 tokeni tiks piedāvāti par USDC 0,074

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Filozofs

Ha! Tiešām jāpavēro ko letiņi paveiks! I’m in!