Bitcoin Jaunumi Politika & Regulas

IMF mudina El Salvador atcelt Bitcoin kā likumīgo maksāšanas līdzekli

Lasīšanas laiks: < 1 minute Janvāra sākumā IMF pauda bažas par pieaugošo savstarpējo saistību starp kriptovalūtām un akcijām. Organizācija nesenajā ziņojumā brīdināja, ka cieša korelācija starp kriptovalūtu un akcijām var destabilizēt finanšu tirgus. Jan 27, 2022 < 1 min

IMF mudina El Salvador atcelt Bitcoin kā likumīgo maksāšanas līdzekli

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Salvadorai vajadzētu atcelt bitkoina (EXANTE: Bitcoin) likumīgā maksāšanas līdzekļa statusu saistībā ar lieliem riskiem, kas saistīti ar kriptovalūtas izmantošanu finanšu stabilitātes nodrošināšanai, nesen publicētajā paziņojumā presei raksta Starptautiskais Valūtas fonds (IMF).

viņš piebilda, ka, lai gan digitālie maki, piemēram, Chivo, veicina finansiālo iekļaušanu, izpilddirektori uzsvēra stingra regulējuma un uzraudzības nepieciešamību. Direktori arī pauda bažas par riskiem, kas saistīti ar bitcoin nodrošināto obligāciju emisiju.

Janvāra sākumā IMF pauda bažas par pieaugošo savstarpējo saistību starp kriptovalūtām un akcijām. Organizācija nesenajā ziņojumā brīdināja, ka cieša korelācija starp kriptovalūtu un akcijām var destabilizēt finanšu tirgus.

IMF pieļauj, ka 2020. gada sākumā notikušās “ārkārtējās centrālās bankas krīzes atbildes reakcijas” lika gan kriptovalūtu cenām, gan ASV akcijām pieaugt, ņemot vērā vieglos globālos finanšu apstākļus un lielāku investoru vēlmi riskēt. Eksperti aicina izveidot saskaņotu globālo kriptovalūtu regulējošo regulējumu, lai mazinātu finanšu stabilitātes riskus, kas izriet no kriptovalūtas ekosistēmas.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments