Jaunumi Politika & Regulas

Lagarde: Digitālā euro ieviešana varētu aizņemt četrus gadus

Apr 5, 2021 < 1 min

Lagarde: Digitālā euro ieviešana varētu aizņemt četrus gadus

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Trešdien intervijā ‘Bloomberg Television’ Eiropas Centrālās bankas prezidente Kristīne Lagarde izklāstīja sarežģīto lēmumu pieņemšanas procesu, ar kuru banka noteiks digitālā eiro nākotni.

ECB (Eiropas Centrālā banka) drīz publicēs savu astoņu tūkstošu atbilžu analīzi, kas saņemta no tās digitālā eiro konsultāciju procesa. “Tas tiks paziņots Eiropas Parlamentam, kas ir viens no galvenajiem dalībniekiem, kā arī komisijai un padomei, ar kuru mēs sadarbojamies,” K. Lagarde paziņoja.

“Viss process – būsim reālisti par to – manuprāt, prasīs vēl četrus gadus, varbūt nedaudz vairāk. Bet es ceru, ka mēs to varēsim saglabāt četru gadu laikā, ” viņa sacīja un piebilda:

“Tā kā tas ir tehnisks darbs, kā arī būtiskas izmaiņas, jo mums jāpārliecinās, ka mēs to darām pareizi. Mēs to esam parādā eiropiešiem, viņiem ir jājūtas drošiem. Viņiem jāzina, ka viņiem ir centrālās bankas nodrošināts digitālās banknotes ekvivalents. Mums jāpārliecinās, ka mēs neizjauksim nevienu sistēmu, bet gan uzlabosim to ”

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments