Jaunumi Politika & Regulas

Ukrainas prezidents: Zelenskis, paraksta virtuālo aktīvu likumprojektu, legalizējot kriptovalūtu

Lasīšanas laiks: < 1 minute Ukraina ir kopā saņēmusi ap $100 miljonu dolāru ziedojumus kriptovalūtā. Mar 18, 2022 < 1 min

Ukrainas prezidents: Zelenskis, paraksta virtuālo aktīvu likumprojektu, legalizējot kriptovalūtu

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Ukrainas prezidents Volodimirs Zeļenskis legalizē kriptovalūtu izmantošanu valstī, parakstot likumā likumprojektu par virtuālajiem īpašumiem, neprātīgā digitālo līdzekļu ziedošanas laikā, lai atbalstītu valsts aizsardzību pret Krievijas iebrukumu.

Likums nosaka virtuālo aktīvu juridisko statusu, klasifikāciju, īpašumtiesības un regulatorus, kā arī nosaka reģistrācijas prasības kriptovalūtu pakalpojumu sniedzējiem.

teikts Digitālās transformācijas ministrijas paziņojumā.

Tirgus regulēs Ukrainas Nacionālā vērtspapīru un fondu tirgus komisija. Biržas varēs darboties legāli, un bankas tām atvērs kontus.

tviterī, teikts Digitālās ministrijas paziņojumā.

Valsts institūcijas uzdevums ir “veidot un īstenot politiku virtuālo aktīvu jomā; noteikt virtuālo aktīvu aprites kārtību; izsniegt atļaujas virtuālo īpašumu pakalpojumu sniedzējiem; veikt uzraudzību un finanšu uzraudzību šajā jomā”.

norāda valdības 17. februāra paziņojums

Finanšu ministrija strādā pie grozījumiem valsts nodokļu un civillikumos, lai pilnībā atvērtu virtuālo aktīvu tirgu, teikts paziņojumā.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Peterfields

Prieks dzirdēt!

trackback

[…] Saistīti: Ukrainas prezidents: Zelenskis, paraksta virtuālo aktīvu likumprojektu, legalizējot kriptovalūtu […]