Ethereum Jaunumi Politika & Regulas

Ukrainas valdība saņem 3,6 miljonus dolāru ziedojumus kriptovalūtā pēc Krievijas iebrukuma

Lasīšanas laiks: < 1 minute Valdības norādītie Ethereum maki līdz šim saņēmuši vairāk nekā 3 miljonus ASV dolāru kriptovalūtā. Feb 26, 2022 < 1 min

Ukrainas valdība saņem 3,6 miljonus dolāru ziedojumus kriptovalūtā pēc Krievijas iebrukuma

Lasīšanas laiks: < 1 minute

Ukrainas valdība vēlas saņemt ziedojumus kriptovalūtā, jo valsts cenšas atvairīt Krievijas iebrukumu.

Valdības uzskaitītie Bitcoin un Ethereum maki kopā jau ir saņēmuši aptuveni 3,6 miljonus ASV dolāru kriptovalūtā, savukārt Ethereum maciņš ir saņēmis tikai nedaudz vairāk par 3 miljoniem ASV dolāru.

Ukrainas valdības un vicepremjerministra Mikhailo Fjodorova oficiālajos Twitter kontos tika publicētas maciņu adreses Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Stablecoin Tether (USDT) ziedojumiem.

Sākotnēji norādītajās adresēs ieplūda līdzekļi, baidoties, ka ir uzlauzts Ukrainas valdības konts. Kamēr Ethereum līdzdibinātājs Vitaliks Buterins pauda šaubas par apelāciju patiesumu, tvīti tika saņemti no pārbaudītiem kontiem.

Kad šis raksts pirmo reizi tika publicēts, makos bija aptuveni 435 000 USD kriptovalūtā, bet nedaudz vairāk nekā stundu vēlāk Bitcoin makā bija aptuveni 600 000 USD jeb 16 BTC, savukārt Ethereum makā kopā bija aptuveni 3 miljoni USD jeb 1090 ETH. Tomēr tas var nebūt kopējais ziedotais apjoms, jo ir pazīmes, ka daļa bitkoinu jau ir izņemta no attiecīgā maka.

Šis nav pirmais gadījums, kad kriptovalūtas tiek izmantotas, lai palīdzētu ukraiņiem cīņā pret Krievijas iebrukumu. Digitālais maciņš, ar kuru tiek vākti līdzekļi Ukrainas armijas atbalstam, bitkoinā saņēmis gandrīz 6 miljonus dolāru.

Kriptovalūtu & blokķēdes entuziasts, kurš sācis interesēties par kriptopasauli jau no 2018. gada. Interesē blokķēde, tās pielietojums un iespējas mūsu dzīvēs.
5 1 vote
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments